Place zabaw, wesołe miasteczko, orlik, siłownie na powietrzu, park linowy: Rozrywka dla Dzieci i Dorosłych

06 / 12 / 2023
Artykuły
Skopiowano!

Jastarnia, to urocze miasteczko na półwyspie Helskim, które nie tylko zachwyca pięknymi widokami, ale także oferuje mnóstwo atrakcji dla najmłodszych mieszkańców i turystów. Oto przewodnik po miejscach, gdzie uśmiech naszych dzieciaczków jest gwarantowany:

1. Place zabaw: W Jastarni znajdziesz liczne place zabaw, z których najnowszy, otwarty uroczyście 3 kwietnia 2023r. na ulicy Wydmowej, zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zjeżdżalnie, karuzele, huśtawki oraz piękne nasadzenia tworzą przyjazną atmosferę, idealną do zabawy i spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Dodatkowo, w planach jest budowa kolejnego placu zabaw na placu przy szkole (ul. Stelmaszczyka).

2. Plac zabaw „Summer Kids”: To miejsce, zlokalizowane na rogu ul. Kościuszki i ul. Ks. Sychty, to raj dla dzieci. Rowery czterokołowe, trampoliny, dmuchańce, baseny z kulkami i wiele innych atrakcji sprawią, że twoje dzieci nie będą się nudzić ani chwili.

3. Parklandia: Ten park może poszczycić się najdłuższym, aż 100-metrowym dmuchanym torem przeszkód w Polsce. Przeznaczony jest zarówno dla dzieci, jak i młodzieży. Rodzice mogą skorzystać z licznych barów, food truck-ów oraz usług barbera. Parklandia znajduje się przy ul. Ks. Sychty 158.

4. Wesołe miasteczko: Przy ul. Stelmaszczyka 3 czeka na ciebie bajkowy lunapark. To miejsce, gdzie każde dziecko może poczuć się swobodnie i szczęśliwie. Karuzele, tory gokartowe, komnata krzywych luster, kolejki górskie i wiele innych atrakcji zapewnią rozrywkę na cały dzień dla całej rodziny.

5. Hala sportowa, boisko orlik, ścieżki rowerowe: Hala sportowa w Jastarni to doskonałe miejsce na aktywność w deszczowe dni. Możesz tu uprawiać różne sporty i skorzystać z siłowni. W sezonie letnim (lipiec – sierpień), hala jest dostępna tylko dla większych grup z opiekunami. Hala znajduje się przy ul. Stelmaszczyka 4. Dla miłośników sportów takich jak koszykówka, siatkówka, piłka nożna i tenis, w Jastarni wybudowano boisko orlik. Kompleks Orlik w Jastarni obejmuje boisko piłkarskie z nawierzchnią sztuczną oraz boisko wielofunkcyjne, a także w pełni wyposażoną strefę szatni.

6. Ścieżki rowerowe: Półwysep Helski to raj dla miłośników rowerowych przejażdżek. Dzięki wydzielonym ścieżkom rowerowym możesz bezpiecznie zwiedzać piękno nadmorskiej przyrody. Możesz przemierzyć całą mierzeję (35 km) lub, jeśli jesteś bardziej wytrawny, zaplanować wycieczkę aż do Gdańska. To niesamowite doświadczenie, którego nie możesz przegapić.

7. Park linowy: Park linowy to doskonały sposób na aktywny dzień na świeżym powietrzu. Różnorodne tory przeszkód o różnym poziomie trudności przyciągają zarówno maluchy, jak i starsze dzieci oraz dorosłych. Przez cały dzień możesz korzystać z różnych atrakcji, takich jak zjazdy tyrolskie, siatki wspinaczkowe, kładki i wiele innych. Park linowy znajdziesz w sąsiedztwie Hotelu Dom Zdrojowy przy ul. Kościuszki 2.

Jastarnia to miejsce, w którym nuda jest nie do pomyślenia. Dla najmłodszych mieszkańców i turystów czeka tu mnóstwo atrakcji, które rozbudzą wyobraźnię, zapewnią rozrywkę i pozostawią niezapomniane wspomnienia.

Szukasz noclegu nad morzem?

Zobacz apartamenty